Ben sevgilimle sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım?

Ben sevgilimle sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım. Ben iç çamaşırı ve eşofman ile sevgilim ise çıplaktı. Boşaldım bunda bir sakınca var mı_? Bu tür bir ilişkilerde sakıncalı başka bir durum var mıdır_? Vajina ve pen*ste olabilecek başka bir sorun_?

Tahlil.com Cevabı : Giysilerinizde yaşadığınız bir ilişkide vajina ve pen*sle ilgili nasıl bir sorun olabilir, sorunuzu açık olarak sormanız gereklidir..