Üstüm giyinikti sevgilim elime boşaldı elimi sildim ve gidip yıkadım tişörtüme biraz değmiş olabilir eve gelince de banyo yaptım ?

Üstüm giyinikti sevgilim elime boşaldı elimi sildim ve gidip yıkadım tişörtüme biraz değmiş olabilir eve gelince de banyo yaptım Bakireyim ama adetim Biteli 1 hafta oldu adet olmama 2 hafta var kahverengi leke geliyor hiç böyle olmazdi sizce hamile miyim test yaptiramam lütfen açıklayıcı bir yanıt

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsin. Bu şekilde hamile kalınmaz.

e****** :

Merhabalar 7 agustos adet baslangıcımdı 14 unde bitti 26 agustosta erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik 1-2 dk surdu i bir boşalma olmadı zaten vajina girişinden uzaktı klitorisinib etrafındaydı zevk suyu geldimi ondan bilmiyorum4 gunluk bır gecıkme soz konusu hamilelik ihtimalim var

Cevap:

Hamilelik ihtimaliniz çok düşüktür..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

c******* :

merhaba.. erkek arkadasım ben giyinikken ilişki oldu hatta erkek arkadasımın pen*si yan duruyordu. bu şekilde boşaldı kendi çamaşırının içine.. vajinamın üzerinde boşalmadı ve baktım hiç bi damla gelmemişti.. yine de hamile kalma riskim var mı acaba?

Cevap:

Hayır. Böyle bir ilişkide hamilelik söz konusu değildir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.