8 aylık bir kız çocuğum var,sıkça ateşi oluyordu.Doktor kültür istedi,kültür sonrası üreme oldu dediler.E. coli diye bir mikrop üremiş,tehlikeli midir.?

Tahlil.com Cevabı : E.coli idrar yollarında sıkça üreyen bir bakteridir.Uygun ilaçlar ile kolayca tedavi olmaktadır.Ancak bu enfeksiyon sıkça tekrar ediyor ise,ileri tetkik yaptırmak için tekrar doktorunuza başvurmanızı öneririm.