8 temmuzda regl olmam gerekiyordu ve oldum ama yumurtalıklarım kasıklarım pıt pıt kalp gibi atıyor acaba hamile miyim?

17 yaşındayım 27 haziran sürtünmeli bir ilişkim oldu boşalma karnıma doğru oldu hemen kalkıp yıkadım ve aynı gün ella abdi ibrahim adlı ertesi gün hapını içtim. 8 temmuzda regl olmam gerekiyordu ve oldum ama yumurtalıklarım kasıklarım pıt pıt kalp gibi atıyor acaba hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında düzenli adet kanaması yaşadığın için hamileliğinden söz edemeyiz.