Acaba gebelik cikar mi hic beklemediğimiz bir durumdu çok saskiniz ve merak ediyoruz şimdiden ilginiz için çok tesekkur ederim..

Benim 11 günlük adet gecikmem var idrar testinde silik şekilde 2cizgi cikti fakat ultrason muayenemde kese gözükmedi kan sonucumu bekliyorum acaba gebelik cikar mi hic beklemediğimiz bir durumdu çok saskiniz ve merak ediyoruz şimdiden ilginiz için çok tesekkur ederim..

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta HCG değeriniz nedir bilmiyoruz ama ultrasonda kese gebeliğin 4-5 haftasında görülür..