Adet düzensizliğim yoktu ama bugün 8inci günüm adet olmadım geç döllenme olabiliyormus dediler bel ağrısı kasık Bacak ağrısı çok oluyor tekrar idrar veya kan te

Adet düzensizliğim yoktu ama bugün 8inci günüm adet olmadım geç döllenme olabiliyormus dediler bel ağrısı kasık Bacak ağrısı çok oluyor tekrar idrar veya kan testi yapsam çıkar mı?

Tahlil.com Cevabı : Kan testinde kesin sonuç alırsınız.