Adet görüyorum.bazı kadınlar hamileyken adet görüyormuş. Hamile olabilir miyim?

2 ay önce adetim kahverengi akıntı şeklinde oldu sonrasında bir ilişkimden hemen sonra adet gördüm, sonrasında adet günümde adet gördüm ve bu ayda adet görüyorum.bazı kadınlar hamileyken adet görüyormuş. Hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Hamileliğin en önemli habercisi regl döneminin hamilelik sonuna kadar duraklamasıdır. O nedenle hamilelikte regl görülmez.