hamilmym ama tum belirtileri yasiyorum krkyrm

Temmz 20 de surtnrek sevistik ogun adet oldm agusts 3 de tekrar srtunrek sevistik ertesi 3 gun kahvrengi leke gldi o ay hasta olmadim 9 gun gecti kan testi negatif ckti eylul 1de adet oldm hala endiselym hamilmym ama tum belirtileri yasiyorum krkyrm

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden 9 gün sonra yapılan kan tahlili doğru sonucu verir.