Kız arkadaşımla korunmasız ilişkiye girdik ardından geri çekinme yani içine boşalmadan çıkartıp yıkadım?

Kız arkadaşımla korunmasız ilişkiye girdik ardından geri çekinme yani içine boşalmadan çıkartıp yıkadım ardından küçük abdeste çıktım ıslak mendille silip tekrar girdim gebe kalma riski var mıdır.?

Tahlil.com Cevabı : Korunmasız ilişkide sperm teması olabileceğinden hamilelik ihtimali akla gelebilir. Ancak sperm temas etmediyse bu ihtimal söz konusu değildir.