adet gunumden 1 gun once idrar testi negatif cikti

1,5 yildir cocuk istiyoruz. her zaman adet belirtilerini yasayan bir insan olarak buay adet belirtisi yasamiyorum. adet gunumden 1 gun once idrar testi negatif cikti.su an adetimin ustunden 2 gun gecti.. ates basmalari var.hamile olabilirmiyim.

Tahlil.com Cevabı : Gebelik en erken kan tahlilinde belli olur. Acil sonuç istiyorsanız bir kan tahlili verin. İdrarda çıkması için ise; adetinizin en az bir hafta geçmesini bekleyin.