hemen gidip yıkandım bişi olurmu?

Eşimle ilişkiye girdik arkadan sırtıma boşaldı sildim ettik saatler sonra sırtım kaşındı ve sonra nasıl oluysa eşim elimi vajinama attı aklıma geldi oraya bosaldıgı ve hemen gidip yıkandım bişi olurmu?

Tahlil.com Cevabı : Sorunuz tam anlaşılmıyor ancak; sırtınıza boşalıp oraya sürdüğünüz eli vajinaya temas ettirdiyseniz gebelik olmaz. Şayet; vajinaya boşaldıysa, yıkamanın faydası olmaz, sperm yumurtalığa çoktan girmiş olabilir.