Adet kanaması 5 gün gecikti hala olmadım.7 sinde test yaptm(idrar) negatif sorun ne?

4 yıllık evliyim.3 yaşınd oğlumvar adetm gnelde düzenlidir.geçen ay adetimn bitimindn 10 gün sonra lekelenme gibi günlük pedini bile doldurmuyack şekilde ama 3-4 gün süren kanamam oldu.bu ayda herayın 5inde başlayn adet kanaması 5 gün gecikti hala olmadım.7 sinde test yaptm(idrar) negatif sorun ne?

Tahlil.com Cevabı : Birkaç gün içinde adet olmaz iseniz testi tekrarlamanızı öneririz..