Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik 5 dakika bile sürmedi bugün 46. gün oldu ve göğüslerimin yanlarında ağrılar var sizce nedir?

en 15 yaşındayım sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik 5 dakika bile sürmedi boşalmada olmadı ama zevk suyu gelmiş olabilir.ben zaten girmemesi için elimle kontrol ediyordum adetimde düzensiz ve günü gününe gelmiyor ama bugün 46. gün oldu ve göğüslerimin yanlarında ağrılar var sizce nedir:(

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyunda az miktarda da olsa sperm bulunabilir tatlım. Madem adetinde gecikme de var tahlil yapmanda fayda var. Yaşın daha çok küçük dikkatli olmalısın.

k******** :

Cevabınız için teşekkür ederim fakat bir sorum daha olacaktı, ilişkiden 1-2 saat sonra adet oldum hala hamile kalma riskim varmi ?

Cevap:

İlişki sonrasında düzenli bir adet kanaması görmüş iseniz hamilelik ihtimali ortadan kalkar.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

k******** :

merhaba. Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik bakireyim, vajinamın içine değil fakat üstüne ve etrafına boşaldı ilişkiden 1-2 saat sonra adet oldum ilişkinin üzerinden 2 buçuk hafta geçti gebelik testi yaptim negatif çikti ama kasık ağrılarım var hamile olma olasılığım nedir ?

Cevap:

Bakire olmak gebeliğe engel değildir tatlım bilgin olsun, spermin vajinaya teması gebelik için yeterlidir. Net sonuç için kan tahlili yaptırmalısın.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

f********* :

meraba eşim 18 gundür adet olmuyor 1hafta önce doktora gıttık test yaptırdık negatif çıktı hala olmadı bu sebebi ne olabilir ? lutfen cvp yazarmısınız

Cevap:

Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri nedir?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.