Şiddetli agriyla birlikte adet oluyorum acaba dusuk olabilirmi

u ay asilama oldum yarin adet olmam gerekirken bugun adet oldum yinefe kan testi yaptirdim 3-4 haftalik gebelik 9-140 sonuc 8.5 yaziyor doktor gec dollenme olabilecegini soyledi protestoron verdi ama ben her zamanki gibi su anda siddetli agriyla birlikte adet oluyorum acaba dusuk olabilirmi

Tahlil.com Cevabı : Evet olabilir, ama zaten sonucunuz da negatiftir..