Mayıs 8 de erkek arkadaşımla ters ilişki yaşadım boşaldı ben hemen ayağa kalktım ama vajina bölgesine de bulaşmıştı hemen ıslak mendille sildim

Mrb Mayıs 8 de erkek arkadaşımla ters ilişki yaşadım boşaldı ben hemen ayağa kalktım ama vajina bölgesine de bulaşmıştı hemen ıslak mendille sildim peçeteyle temizledim çok tedirginim hamile kalma riski var mı bu ilişkiye yaşarken adet olmama 5-6 gün vardı şimdi adet olmama 3-4 gün kaldı

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz yok denecek kadar azdır..