Adet kesilip de üstüne görmeye mi çevrildi?

hocam adetımn 4 veya 5.gunu erkek arkadmla 2 gun once braz yaknslastık sze anlatmstım pantolonu ıslakdı menı ve zevk suyundan dolayı ve elını oraya degdrdı pantolonuna benm vajınama cıplak elle dokundu snrasnda adetım kahverngı kana donstu acaba adet kesılp de ustune görmeye mı cevrıldı

Tahlil.com Cevabı : Bu tür bir ilişki ile hamile kalamazsınız.