2 gündür çok az kahverengi akıntı geliyor adet olmadım bunun nedeni nedir acaba hamile miyim ?

Hocam 10 gün önce nişanlımla arkadan sürtünme ile ilişki yaşadık ve makata yakın boşaldı spermler vagina içine girmiş midir 2 gün önce adet olmam gerekiyordu ama 2 gündür çok az kahverengi akıntı geliyor adet olmadım bunun nedeni nedir acaba hamile miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde hamile kalma ihtimali çok düşüktür ama tedbiren adet gecikmeniz bir haftayı geçerse test yaptırabilirsiniz.