Bugün kasıklarımda ve sağ böbreğimde ağrı vardı kanamam tekrar başladı

regl dönemim biteli bir hafta oldu. Bugün kasıklarımda ve sağ böbreğimde ağrı vardı kanamam tekrar başladı acil servise gidip idrar tahlili yaptırdım. Eritrosit 231, lökosit 41, lökosit kümesi 1, bakteri az, yassı epitel 2 çıktı. şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu geçiriyor olabilirsiniz. İdrar kültürü yaptırmalısınız.