Adet oldum kanamam çok az geldi sadece 2 gün sürdü korktum üstüne mi görüyorum diye gebelik belirtim hiç yok

1 şubatta adet oldum biraz gecikti ve ben 5 martta adet oldum kanamam çok az geldi sadece 2 gün sürdü korktum üstüne mi görüyorum diye gebelik belirtim hiç yok ben idrar testi yaptım negatif çktı

Tahlil.com Cevabı : İçinizde bir kuşku varsa bir de kanda Beta HCG testi yaptırın

e*********** :

eşim ilişkide içime boşaldı 10 gun sonra adetim geldi ama sadece 2 gun ve çok az geldi.A adet bitiminden sonrada kasık ağrılarım devam etti. Adet baslangıcından 12 gun sonra idrar testi yaptım negatif çıktı tatmin olmayıp kan testi yaptırdım 0.65 çıktı. ޞžu anda da sarı renkli devamlı akıntım var .

Cevap:

İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz. Adet kanamasının ne anlama geldiğini ve adet gören birinin neden hamile olamayacağını anlamak için aşağıdaki yazımızı da dikkatle okumanızı öneriyoruz.   http://tahlil.com/adet-gormek-nedir-adet-goren-biri-hamile-olabilir-mi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.