Adet olmama 1 hafta var. Ama bugün hafif kanlı kahverengi bir akıntı geldi?

Adet olmama 1 hafta var. Ama bugün hafif kanlı kahverengi bir akıntı geldi. Sürekli olan bir şey değil ama arada oluyor. Rahim kanseri yazıyor çok korktum. 17 yaşındayım.

Tahlil.com Cevabı : Yaşınız itibariyle risk grubunda değilsiniz, hormonal nedenle olabilir, geçmez ise doktora başvurmanızı öneririz..