Sevgilimle ilişkiye girdik sanırım hamile olma oranı yüksek günmüş. şeyimi sürttüm bir kaç kerede girdim ama boşalmadım?

Sevgilimle ilişkiye girdik sanırım hamile olma oranı yüksek günmüş. şeyimi sürttüm bir kaç kerede girdim ama boşalmadım. yaptıktan sonra sevgilim tuvalete gitti idrarını yaptı ve 2 aydır 21 günde bir adet oluyor test yaptık negatif çıktı ama biraz kilo aldı başka belirti yok hamile olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında 2 kere düzenli adet görülmüş. Hamilelikten söz edemeyiz.