adet olmama yakin antibiotik hapI kullandim

slm bügün adet olmamamin 9 günü ,ondan önce hamilleik testi aldim negativ cikti bu arada adet olmama yakin antibiotik hapI kullandim bununla bir alakasi varmidir acaba saygilarimla

Tahlil.com Cevabı : Antibiyotik ile adet olamamnız arasında bir ilişki olacağını düşünmüyorum.Her adet gecikmesinde gebelik olmayabilir.Kistik bir hastalığınız da olabilir.Bir kadın doğum uzmanına danışın.Genital ultrason çekilmesi de yararlı oacaktır.