Adet olunsa da hamilelik olur mu?

Merhaba, nisanlim ile geri cekilme yontemi ile korunuyoruz gecen ay iliskiden 2 gun sonra adet oldum bu ay gene gunumde adet oldum ancak bazi yerlerde adet olunsa da hamile kalinabilecegi soyleniyor bu konu hakkinda bilgilendirirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Tam bir adet kanaması döllenmenin olmadığı yani hamileliğin olmadığı anlamına gelir. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantımızı incelemenizi tavsiye ederiz. http://tahlil.com/adet-goren-biri-hamile-olabilir-mi