İlişki sonrasında adet tarihlerinde uzama oldu. Hamile mi?

Kız arkadaşım 4 ay önce 30 günde bir adet görüyordu sonradan sürtünme yoluyla ilişkilere başladık ve bu adet günleri ilk ay 34 sonraki 2 ay 35 ve en son bu ay 40 güne çıktı en son adetinden 40 gün sonra regl oldu kız arkadaşımın üzerinde bi halsizlik ve hırçınlık var hamilelik durumu söz konusu mu?

Tahlil.com Cevabı : Adet tarihleri düzensiz gitse de düzgün adet kanaması görmüş. Hamilelik durumu söz konusu değil.