Vajinaya boşalma olmadı ancak adetim gecikti. Hamile miyim?

 Sevgılımle ılıskıye gırdık surtunme yontemıyle ertesı gun adet oldum sonra bende bı mıde bulanması flan basladı sonra bıdaha gırdık surtunmeyle ılıskıye c.tesı adet olmam gerekırken olmadım normalda 24. gunumde oluyordum sımdı 26. gunumdeyım olmadı acaba hamılemıyım vajıne uzerıne bosalma olmadı

Tahlil.com Cevabı : Bir süre daha bekleyip adetiniz hala gecikiyorsa gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz. Daha sağlıklı cevaplar alacaksınız.