Adetim 5 gün gecikti ama test sonucum negatif. Ne yapmalıyım?

 Adetim 5 gün gecikti idrar testi yaptım ama negatif çıktı gecikmenin başka sebeplerini de okudum ama yine de kafam karıştı

Tahlil.com Cevabı :  Eğer hamileliği oluşturacak bir ilişki yaşadıysanız birkaç gün daha beklemenizi, gecikmeniz devam ederse testi tekrarlamanızı tavsiye ederiz. Daha net cevaplar alacaksınız.