Nişanlımla regl dönemimin birinci günü ilişkiye girdik ve içime boşaldı test yaptırmam gerekirmi ?

nişanlımla regl dönemimin birinci günü ilişkiye girdik ve içime boşaldı .Doğum kontrol hapı kullandım bitti ve suan koyu renkte bir kanamam oldu yani aynı ay içerisinde regl kanaması gercekleşti sizce bu kanama normal mi ? test yaptırmam gerekirmi ?

Tahlil.com Cevabı : Test yapmanızı öneririz..