Vajinaya az miktarda sperm bulaştı. Hamilelik oluşur mu?

Merhaba, kız arkadaşımın vajinasının birazı kenarına birazıda üzerine olmak üzere spermim sıçradı ve hemen temizledim.Yaklaşık 15 gün sonra adet görecek adeti zamanında görürse her hangi bir konuda kaygılanmamız gerekir mi ? Bu konuda ne yapmamızı önerirsiniz.

Tahlil.com Cevabı : Eğer vaktinde düzgün bir adet kanaması görülürse hamilelikten şüphelenmenize gerek olmaz.