Adetim bittikten 4 gün sonra erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ama vajina bölgesine boşalmış olma ihtimali var geçen ay adet günümde bir iki gün

Adetim bittikten 4 gün sonra erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ama vajina bölgesine boşalmış olma ihtimali var geçen ay adet günümde bir iki gün sürdü çok olmadı bu ayda gecikti belirtilerinde çoğu var hamile olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Daha öncede birçok soruda yanıtlamıştık sürtünme yolu ile yaşanan  ilişkilerde hamile kalmak mümkün olmaz.Yinede kan testi yaptımanız kafanızdaki soru işaretlerini silmenize yardımcı olur.