Sevgilimle sürtünme ile ilişki yaşadık. Ama ikimizin de üstünde pantolon vardı.Hamile kalır mıyım?

 Sevgilimle sürtünme ile ilişki yaşadık. Tipik cinsel ilişki pozisyonuydu. Ama ikimizin de üstünde pantolon vardı. Erkek arkadaşımın pantolonu çok ıslanmıştı. Islaklığı elimle hissettim. Acaba pantolonlarımızdan geçip vajinaya ulaşabilir mi? uzun süre pantolonum üstümde kaldı.

Tahlil.com Cevabı : Bu olasılık oldukça düşük. Ancak tedbir olarak adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırabilirsiniz.