Vajinismus olduğum için eşimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik pen*sini vajinamın üzerinde kısa bir süre gezdirdi boşalma olmadı ama zevk suyu geldi mi bilmiyo

Vajinismus olduğum için eşimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik pen*sini vajinamın üzerinde kısa bir süre gezdirdi boşalma olmadı ama zevk suyu geldi mi bilmiyoruz büyük ihtimalle gelmiştir hamile kalmak istemiyorum olasılık nedir?

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yolu ile yaşanan ilişkilerde hamile kalma olasılığı mümkün değildir.