Adetim de 4 gün gecikme oldu. ağızdan yoldan hamile kalınır mı?

Hocam merhaba. Sevgilimle ilişki yaşamadık ama genital ve ağız bölgesi ile temas oldu. Adetim de 4 gün gecikme oldu. ağızdan yoldan hamile kalınır mı? Erkek partner giyinikti ve cinsel bölge teması olmadı.

Tahlil.com Cevabı :

Erken yaşta ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tarz  ilişki kuran okurlarımızdan sitemize bir çok soru geliyor.
Anlattığınız şekilde bir ilişki ile hamilelik olasılığı yoktur.

Aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız uygun olacaktır.

Hamilelik nasıl olur, hangi durumlarda ise hamilelik olmaz?