Adetimi geciktirmek için ne yapmalıyım?

Merhaba adetim 23 mart ygs sınavıyla hemen hemen aynı güne denk geliyor ve aşırı sancıyla geçiyor sınavdan önce veya sonra olabilmem için imkan var mı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim:)

Tahlil.com Cevabı : Adet gününü geciktiren ilaçlar vardır. Ancak bir kadın doğum uzmanı ile görüşerek almalıısınız..