Başımda bir baskı oluyor.Kelimelere dökemiyorum.Hangi doktora gitmeliyim?

Önceden  arada  bir ols da a basımda bir baskı oluyordu. Bu aralar cok sık olmaya basladı daha degısık seylerde oluyoda kelımelere dokemıyorum ıcınden cıkılmaz bı durumdayım. Yanlız bu olurken normal yaptıgım ıslerın hepsını yapabılıyorum. Hastalıgım nedır acaba bıde hastanede hangı bolume gıtmem gerek ?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle nöroloji bölümüne başvurmanız uygun  görülüyor.