Düzensiz bir adet dönemim var fakat son iki aydır düzene girmişti. Fakat son adet dönemiimde adet olacağım gün çok az ve koyu bi kan geldi

Düzensiz bir adet dönemim var fakat son iki aydır düzene girmişti. Fakat son adet dönemiimde adet olacağım gün çok az ve koyu bi kan geldi hatta sadece peçeteye sildiğimde farkettim ssonraki bi iki günde devam etti ama normal rengine dönmüştü.Hasta oldum mu olmadım mı anlamadım bunun sebebi nedir?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle bir kadın doğum uzmanına başvurunuz, muayene olmanız ve bazı hormon tahlillerinin yapılması gerekebilir.