Adetimin 2 gün gecmesiyle emin olmak için 05.04 de B-hCG yaptırdım.sonuç <1.20 cıktı.ertesi günü adet oldum

24.03 itibari ile iki hafta boyunca eşimle korunmasız olarak birliktelik yaşadık. adetimin 2 gün gecmesiyle emin olmak için 05.04 de B-hCG yaptırdım.sonuç <1.20 cıktı.ertesi günü adet oldum.fakat normal adet kanaması renginde ama 2 gün sürdu.üstüne göruyo olabilir miyim???

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz, Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...https://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307