Ben adetimden bir gün önce sürtünmeyle birlikte oldum. Ertesi gün adet oldum.

Merhaba. Ben adetimden bir gün önce sürtünmeyle birlikte oldum. Ertesi gün adet oldum. Şuan günüm gecikti. Fakat şöyle bir durum da var arkadaşımın ereksiyon sorunu vardı. Hiç bir boşalma olmadı yine de hamile kalmaktan korkuyorum

Tahlil.com Cevabı : Adet olmuşsunuz ayrıca arkadaşınızın sorunu olduğu için hamilelik yok.

s**************** :

Adet olduktan sonra bir erkeğe asla 90 cm den daha yakın olmayacağım. Aynı gün içinde soruma cevap verip beni rahatlattığınız için tekrar teşekkür ederim.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.