Adetimin son günleri akıntım kahverengiydi sevgilimle çıplak sürtündük zevk suyu geldi boşalma olmadı vajine girişine de yakın değildi ama zevk suyunu eline sil

Adetimin son günleri akıntım kahverengiydi sevgilimle çıplak sürtündük zevk suyu geldi boşalma olmadı vajine girişine de yakın değildi ama zevk suyunu eline silip vajinamla oynadı bunlarda hamilelik riski var mı?

Tahlil.com Cevabı : Tam birleşme olmadan hamilelikten söz edemeyiz.