AIDS donemine yaklaşarak da bu antıkorlar üretılir mi ? ve ELISA testlerde anaşilirmı?

Bır sorum olacak bu antıkorlar ne zamana kadar üretılıyor yanı AIDS donemine yaklaşarak da bu antıkorlar üretılir mi ? ve ELISA testlerde anaşilirmı?

Tahlil.com Cevabı : Herhangi bir tahlil sonucu sormamışsınız.Ancak merak ettiğiniz konularla ilgili olarak sitemizde bir çok yazı yayınladık ve soru cevapladık.Dilerseniz merak ettiğiniz konulara dair sitemizdeki yazılarımızdan yararlanabilirsiniz.Tahlil.com'un arama motorunu kullanarak site içinde dilediğiniz konuyu araştırmak için tıklayınız....

a******* :

Hocam iyi çalışmalar 43.günde HIV - ag-ab testim 0,407 Negatif Aids olmadığına dair güvenilirlik oranı yüzde kaçdır ?

Cevap:

HIV testi  erken yapılmış size . Bazı özel laboratuvarlar  para kazanmak için erken sürelerde ve sadece sizlerden gelen istek  üzerine  HIV testi yapmakta. Tahlil.com olarak sizlere önerimiz tercihen bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmadan asla kendi başınıza HIV testi yaptırmamanız yönünde.İlişki durumunuz ve risk faktörlerinizi de göz önüne alarak size ne zaman test yapılacağı konusunda en doğru bilgiyi verecektir.Devlet kuruluşlarına başvurup muayene olabilir ve ücret ödemeden testinizi sosyal güvenceniz de varsa yaptırabilirsiniz.HIV ile ilgili araddığınız tüm bilgiler, hastalığın belirtileri ve testin ne zaman yapılacağına dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.HIV testi, belirtileri ve yorumlanması

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.