Akciger rontgenimde cikan iki ufak lekenin

Mrb. Akciger rontgenimde cikan iki ufak lekenin doktorum verem olabileceginden suplendi boyle bir set mumkun my? Lisa bir sure sonar evlilik planim var buna Engel mi ve kisirliga sebep olur my? Balgam cok Az ve cok nadir oluyor oksurugum hic yok time de verem olabilir miyim lutfen yazin

Tahlil.com Cevabı : Evlilik planlarınıza engel değildir, hemen tetkiklerinizin yapılıp tanınızın kesinleştirilmesi ve tedavinizin yapılmasını öneririz, kısırlığa neden olmaz..