Adet gecıkmesının sebebi baska ne olabilir sizce ..

Hocam öncelikle tesekkur ederım diğer soruma cvb verdıgınız ıcın ancak 1 hafta sonra testı yaptıgımızda negatıf cıkarsa dogrulugu nedır negatif cıkarsa adetinin gecıkmesının sebebi baska ne olabilir sizce ..

Tahlil.com Cevabı : Düzenli adet kanaması gören bir kadında beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan gecikmenin nedeni stres, mevsimsel değişiklikler, mekan değişiklikleri olabilir. Ruhsal stres ciddi bir adet düzensizliği nedeni olabilir…%99 doğrudur..