ALT değerim 9 AST değerim 18 AST/ALT oranı: 2 Webden okuduğum kadarıyla bu durum

ALT değerim 9 AST değerim 18 AST/ALT oranı: 2 Webden okuduğum kadarıyla bu durum siroz olduğumu gösteriyor. Ama bende öyle siroz belirtileri yok. Endişelenmeli miyim acab?

Tahlil.com Cevabı : ALT ve AST değerleriniz normal. Webden her okuduğunuza inanmayın.