an*l ilişki sonrası adet gördü. Hamilelik durumu söz konusu mu?

Bundan 2 ay önce kız arkadaşımla ters ilişkiye girdik. Anüsün içine boşalma oldu. Arkadaşım bu olaydan 4-5 gün sonra adet gördü ve ondan 1 ay sonra da hemen hemen normal adet gününde tekrar adet gördü. Şu an için hamilelik söz konusu olabilir mi? Aydınlatırsanız çok sevineceğim.

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız gibi düzenli adet olduğunuz için hamilelikten söz edemeyiz.

o************* :

Adet gördü ancak üstüne görme ya da farklı bir kanama gibi durumlar olabiliyormuş bu yüzden biraz endişeliyim. Soruda anlattığım olay neticesinde hamilelik olasılığı var mıdır ? Biraz daha geniş bilgi verirseniz çok sevinirim çünkü bu durumu düşünmek takıntı yarattı diyebilirim. ޞžimdiden teşekkürler

Cevap:

Hamilelik olasılığı düşük de olsa olabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.