hamile kalma olasılığı varmıdır?

mrhblar.dün kız arkadaşımla ters ilişkiye girdik prezarvetif yırtılmasından dolayı meni dışa çıktı ve vajinasınada geldi.kız arkadaşımın adet düzensizliği var geçen ay 20sinde adet olmuş.ilişkiden yaklaşık 14 saat sonra norlevo içti.hamile kalma olasılığı varmıdır?

Tahlil.com Cevabı : İhtimal düşük olsa da vardır. Geçmiş olsun.