an*l ilişki sonucu hamile kalınabilir mi?

 Hocam merhaba ben 25 yaşındayım nişanlıyım benim hep adetim oldum olası düzensiz geliyor doktorlar stresten olduğunu söylediler nişanlımla yaklaşık 2 hafta önce an*l ilişki yaptık ilişkiye girmedik adetim yine gecikti hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Eğer vajinaya herhangi bir temas olmadıysa an*l ilişki ile hamileliğin oluşma ihtimali bulunmuyor. Adetiniz 1 hafta kadar geciktiği durumda gebelik testi yaptırmanızı öneririz. Ayrıca normal dönemde oluşan adet düzensizlikleriniz için doktora görünmenizde yarar olacaktır.