Elime zevk suyu bulaşmış olabilir. Vajinaya temas ettiğimde hamilelik olabilir mi?

 Merhaba hiç bir cinsel birliktelik olmadı herhangi boşalmada olmadı ama elimi pen*sime götürdüm aradan ne kadar zaman geçtiğini hatırlamıyorum bir çok yere dokunduktan sonra kız arkadaşımın vajinasının üst kısmına sadece orta parmağımla masturbasyon yaptım elim kuruydu elime zevk suyu gelmiş olabilir risk var mı ?

Tahlil.com Cevabı :  Söylediğin şekilde hamilelik ihtimali yok denecek kadar az. Adet gecikmesi bir haftadan daha fazla olursa gebelik testi sonuçları daha net cevaplar verecektir. Ayrıca aşağıdaki bağlantıyı inceleyerek daha çok bilgi edinebilirsiniz.https://tahlil.com/blog/hamile-olup-olmadiginizi-merak-ediyorsaniz-sorun-bize-soyleyelim-5957