an*l ilişki yaşıyor ve boşalma oluyor. Bu ay adetim 20 gün gecikti. Sorun nedir?

Merhaba. Erkek arkadasimla an*l olarak bir iliski yasamaktyim. Korunmuyoruz ve icine bosalmakta. Duzenli olarak regl görüyordum fakat bu ay 20 gun kadar gecikti test aldim negatif cikti. Problem nedir sizce cok acil

Tahlil.com Cevabı : an*l ilişkilerde boşalma da varsa spermin vajinaya teması muhtemeldir. Böyle bir durum olursa da hamilelikten söz edilebilir. Testler hamile olmadığınız yönünde ancak gecikmeniz devam ederse doktora gitmenizi tavsiye ederiz.

b******* :

Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim. ilişkiden sonra temizlik aşamasına özen gösterdim. yarın doktor kontrolüne gideceğim fakat bekar ve hamilelik riski olduğunda hastahaneler ailelere bilgi smsi atıyorlarmış doğruluk payı var mıdır? ޞžimdiden teşekkürler

Cevap:

Burada tahlil yorumluyoruz, hastanelerin ne yapıp yapmadıkları konusunda bilgi sahibi değiliz. Bu bilgiyi en doğru şekilde başvuracağınız sağlık merkezinden alabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.