Erkek arkadasimla arkadan olarak bir iliski yasamaktyim. Korunmuyoruz

Erkek arkadasimla an*l olarak bir iliski yasamaktyim. Korunmuyoruz.İlişkiden sonra temizlik aşamasına dikkat etmekteyiz.Duzenli olarak regl görüyordum fakat bu ay 20 gun kadar gecikti test aldim negatif cikti. Yarın doktor kontrolüne gideceğim fakat hastaneler tarafından ailelere bilgi gitmektemidir

Tahlil.com Cevabı :  Belirtiğiniz tür ve normal olmayan ilişkilerde hamilelik şansı mümkün değildir.Hamilelik için çok düşük de olsa tek bir ihtimal bulunmaktadır.O da boşalma sonrası sperm hücrelerinin anüsten çıkıp vajinaya sızmasıdır. Bu da çok nadir görülen bir ihtimaldir.Konuya dair ve hamilelik olasılıkları ile ilgili aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz....Ailelere bilgi verilip verilmediğini ilgili merkeze sormalısınız.Hamilelik ihtimali hangi tür ilişkilerde bulunmaktadır?