Hamile olsam ultrasonda gözükürdü, değil mi?

Surtunme ile iliski sonrasi ilk adetim gecikmeli digeri normal adet gordukten sonra kadin doguma gittim yani iliskiden yaklasik 1 bucuk ay sonra doktora annemle gittigimden birsey diyemedim ama bir sey gorse ultrasonda doktor birsey derdi oyle degilmi sadece rahimin temiz dedi.kantesti ypmstm ngtift

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında düzenli adet görmüşsünüz ve testleriniz negatif çıkmış. Hamile olma ihtimaliniz yok. O sebeple doktorunuz herhangi bir şey görmemiş.