Annem 69 yaşında gaitada gizli kan çıkmış bu ne demektir..

İYİ AKŞAMLAR BENİM SİZDEN BİR RİCAM VAR EĞER CEVAP VEREBİLİRSENİZ BENİ ÇOK MEMNUN EDERSİNİZ BENİM 69 YAŞINDA ANNEM VAR BUGÜN RUTİN KONTROL OLSUN DİYE HASTANEYE GİTMİŞ TAHLİLDE GAİTADA 7.7 GİZLİ KAN DEMİŞLER BU NEDİR SİZCE NEDEN KAYNAKLANABİLİR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM NEREYE BAŞVURMAM GEREKİR

Tahlil.com Cevabı : Gaitada kanama olduğunu gösterir, hemen gastroenteroloji uzmanına başvurmanızı ve ileri tetkikler yapılmasını öneririz..